W naszym internetowym sklepie z fajerwerkami prezentujemy imponującą kategorię petard, dostępną dla pasjonatów pirotechniki. Petardy stanowią integralny element każdego imprezowego pokazu fajerwerków, dodając dynamicznych efektów dźwiękowych i wizualnych, które rozbudzają emocje uczestników.

Oferujemy różnorodne i tanie petardy, z myślą o dostarczeniu niezapomnianych przeżyć podczas różnego rodzaju wydarzeń. Nasz sklep internetowy z fajerwerkami to doskonałe źródło atrakcyjnych produktów dla tych, którzy chcą uczynić swoje imprezy wyjątkowymi.

Petardy dostępne w naszym sklepie online charakteryzują się wysoką jakością i różnorodnością efektów, zapewniając nie tylko spektakularne widowisko wizualne, ale także intensywne wrażenia dźwiękowe. Ta kategoria produktów jest idealna zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, poszukujących dynamicznych i ekscytujących elementów w swoich pokazach fajerwerków.

Bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego petardy oferowane w naszym sklepie spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby zagwarantować nie tylko efektowne doznania wizualne, ale także pewność korzystania z naszych produktów.

Zapraszamy do odkrywania różnorodności petard dostępnych w naszym sklepie z fajerwerkami online. Uczynij swoje imprezy jeszcze bardziej porywającymi i niezapomnianymi dzięki naszym wysokiej jakości produktom.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

 • XP0001 Huker petarda 12 sztuk

  Petarda głośna, emiter dźwięku.

  35.00 z VAT
 • BATERIA HUKOWA DH0012 sklep internetowy

  BATERIA HUKOWA DH0012

  BATERIA HUKOWA DH0012. Baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  200.00 z VAT
 • BATERIA PETARD HOT GUNS 800S TXP254 F3

  PP3 Demon petarda Kometa Magic Time. Baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  35.00 z VAT
 • PETARDA LONTOWA ACHTUNG 5SZT. F3 TXP001

  PETARDA LONTOWA ACHTUNG 5SZT. F3 TXP001

  PETARDA LONTOWA ACHTUNG 5SZT. F3 TXP001 Baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  25.00 z VAT
 • PETARDA LONTOWA BOMBER 14SZT. F2 TXP435

  PETARDA LONTOWA BOMBER 14SZT. F2 TXP435

  PETARDA LONTOWA BOMBER 14SZT. F2 TXP435 Baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  10.00 z VAT
 • PETARDA LONTOWA DYNAMIT 5SZT. F3 TXP066

  PETARDA LONTOWA DYNAMIT 5SZT. F3 TXP066

  PETARDA LONTOWA DYNAMIT 5SZT. F3 TXP066 Petardy, baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  20.00 z VAT
 • PETARDA LONTOWA SUPER PETARDA 10SZT. F3 TXP068

  PETARDA LONTOWA SUPER PETARDA 10SZT. F3 TXP068

  PETARDA LONTOWA SUPER PETARDA 10SZT. F3 TXP068 Baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  20.00 z VAT
 • PP1 petarda Kometa Magic Time

  PP1 Petarda – MagicTime

  PP1 petarda Kometa Magic Time. Baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  15.00 z VAT
 • PP3 petarda Kometa Magic Time

  PP3 Petarda – MagicTime

  PP3 Demon petarda Kometa Magic Time. Baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  30.00 z VAT
 • PETARDA LONTOWA SUPER CRACKER 20SZT TXA859

  TXP859 petarda lontowa black widow 20szt. F3

  PETARDA LONTOWA SUPER CRACKER 20SZT. Baterie z fajerwerkami to jedne z popularniejszych fajerwerki. Wyrzutnie tortowe, tzw. torty to idealny produkt na każdą uroczystość. Nasz sklep z fajerwerkami oferuje ogromny wybór wyrzutni na imprezę urodzinową, na ślub lub inne huczne wydarzenia. Fajerwerki na ślub to doskonały pomysł na niezapomniane chwile na weselu.

  30.00 z VAT
 • Emiter dźwięku PetardaTP5 Tropic Exploder 5

  Emiter dźwięku PetardaTP5 Tropic Exploder 5szt

  Emiter dźwięku PetardaTP5 Tropic Exploder 5 • 5 sztuk w opakowaniu • klasa CE • bardzo głośny 1 huk

  50.00 z VAT